Preskočiť na hlavný obsah

Roman Plencner | AntiAgentura.sk

PPC reklamné kampane. Pre firmy a živnostníkov


PPC reklama je vašou raketou ku hviezdam, ak to s podnikaním myslíte naozaj vážne. Volám sa Roman Plencner, a pomôžem vám získať z internetovej reklamy Google Ads (AdWords) viac objednávok a zákazníkov.

Dôkazy namiesto sľubov = referencie


  • "Chcem sa vám poďakovať za vašu prácu. Som veľmi rád, že som sa rozhodol dať svoju kampaň do rúk odborníka. Som rád, že peniaze investované do Adwords prinášajú svoje ovocie." Pán Leitner, Fasadne.sk.

***

  • "Sme veľmi vďační, že sme pri hľadaní odborníka na Google Ads narazili práve na Romana Plencnera. Jeho práca, kreatívny prístup, logické myslenie, mnohoročné odborné skúsenosti a ochota vždy pomôcť sú pre nás nenahraditeľné. Ďakujeme za množstvo výborných nápadov a váš prístup." Pani Farská, E-Kvety.eu.

***

  • "Rýchla, bezprostredná komunikácia a ochota pomôcť! Vrátili sme sa aj po vyskúšaní konkurencie, s ktorou sme však neboli spokojní :) a p. Plencner nás ochotne prijal naspäť. Ďakujeme za milú spoluprácu, ktorá nám priniesla výsledky." Pani Pagáčová, Wafee.sk.

Máte záujem?


V najbližšom období môžem prijať pár nových klientov. Neváhajte:

Kontaktujte ma


AntiAgentura.sk nie je agentúra

Aj preto mám pre vás výhody a záruky, aké vám žiadna reklamná PPC agentúra neponúkne.

100% záruka spokojnosti na štarte spolupráce


Ak sa počas prvých 30 dní spolupráce rozhodnete spoluprácu ukončiť, vrátim vám všetky peniaze, ktoré ste mi zaplatili za vytvorenie, správu a optimalizáciu reklamných kampaní.

Na rozdiel od agentúr


1. Na vašich kampaniach nikdy nebudú pracovať neskúsení agentúrni PPC juniori. Tvrdo pracujem na tom, aby som dostal do zisku aj menšie kampane, nielen TOP klientov.

2. Ak niečo nefunguje, alebo pre vás PPC reklama (AdWords, FB Ads, Etarget) nie je vhodná, poviem vám to narovinu.

3. Žiadne nevypovedateľné zmluvy. Spolupráca trvá dovtedy, kým sú obe strany spokojné.

Aj keď na vašich reklamných kampaniach...


... budem pracovať osobne (a bez vášho súhlasu nikoho do vašich kampaní nepustím), spolupracujem s externými odborníkmi (programátori, grafici, WordPress špecialista...). Ochotne vám pomôžem, poradím a odporučím niekoho dobrého aj pri iných marketingových aktivitách.

Chcete viac objednávok a zákazníkov?


Kontaktujte ma


Teším sa na spoluprácu :)

Roman Plencner,
AntiAgentura.sk

Podnikám v internetovom marketingu na voľnej nohe od roku 2008.
Od roku 2013 sa špecializujem na PPC reklamu Google Ads (AdWords).
Pomáham firmám a živnostníkom predávať viac.